Informace pro návštěvníky stránek

AKTUALIZACE STRÁNEK BYLA Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZASTAVENA. PROBÍHÁ PŘESMĚROVÁNÍ NA JINOU PLATFORMU.

Tyto stránky jsou pouze informativní a jsou především určeny ke studiu čtenářům od 18-ti let. Nemohou poskytovat žádná konkrétní doporučení a návody k léčení.

Označení textu v sekci Rostliny:
hlavní indikace, hlavní oblast využití
indikace s ještě dostatečným účinkem
indikace použitelná pro pomocnou léčbu
indikace pouze jako podpůrně léčebná

Rostliny a látky označené symbolem "(tox)" nelze užívat v neředěné formě. Jejich účinek může být opačný, a při vyšších dávkách i životu nebezpečný. Uplatňují se především v homeopatické léčbě.

Články v sekci Chemoterapie informují o alternativním použití různých chemických látek a prvků u nás i ve světě. Zveřejněné údaje jsou určené pouze ke studiu a získání širšího vědomostního rozhledu. Číselné údaje - dávkování, informují o množství jednotlivých sloučenin, které použili různí alternativci v praxi, nebo vědecké kapacity při svých výzkumech. Použití neschválených látek je jen na vaši vlastní zodpovědnost.

Články v sekci Zpravodajství jsou převzaty z různých alternativních zdrojů. Některé z nich potvrzují pravidlo, že časový úsek, který odděluje "konspirační teorii" od pravdy se neustále zkracuje.

Odkazy a zdroje, které nefungují, jsou přesměrovány jinam, nebo jsou vymazány v cíli, byly ve skutečnosti napadeny Putinovými, dobře placenými agenty a hackery. Říkali to v televizi, takže to bude určitě pravda...
 

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek